رویه های بازگرداندن کالا

نگران مرجوع سفارش خود نباشید!

مجموعه آوان مال برای جلب اطمینان مشتریان برای محصولات خود و متناسب با نوع محصول خود ضمانت بازگشت 1 روزه را در نظر گرفته است.

بازگرداندن کالا در آوان مال به صورت تماس با پشتیبانی صورت خواهد گرفت. مبلغ واریزی شما طی 24 ساعت به حسابتان عودت خواهد شد و محصول توسط مامورین آوان مال تحویل گرفته خواهد شد.

 

رویه بازگرداندن کالا در آوان مال

 

برای بهره مندی از شرایط بازگرداندن کالا حتما صفحه شرایط و قوانین خرید از آوان مال و حریم خصوصی را مطالعه بفرمایید.

برای بازگرداندن سفارش خود در آوان مال در مدت زمان 24 ساعت بعد از تحویل محصول در صورت وجود مشکل در محموله ارسالی با پشتیبانی تماس گرفته و درخواست بازگردانی را ثبت کنید.

محموله شما طی 24 ساعت از شما پس خواهد گرفته شد و پس از 24 ساعت از ثبت درخواست بازگرداندن کالا مبلغ واریزی شما عودت خواهد شد. به هیچ وجه نگران بازگرداندن سفارش و مبلغ واریزی خود نباشید. اولویت آوان مال پشتیبانی از فروش محصولات خود در مقابل فروش آنها می‌باشد.

 

البته لازم به ذکر است که آوان مال تمام تلاش خود را صرف ارسال بهترین محصولات خواهد کرد و حتی المقدور از ارسال کالای معیوب و یا مغایر با سفارش خودداری خواهد کرد.

 

کاربران گرامی حتما توجه کنید تنها ایمیل معتبر آوان مال که با شما در تماس است info@avanmall.com و avanmall.contact@gmail.com است.
توجه داشته باشید که 5000299556994 و 50002910001080 و 5000248725 تنها شماره‌هایی است که آوان مال از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی آوان مال، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام تجاری آوان مال است. خواهشمندیم در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به تیم آوان مال اطلاع دهید. با تشکر از همراهی شما.

 

آوان مال در شبکه‌های اجتماعی

 

در ضمن در صورت تمایل می‌توایند با استفاده از شبکه‌های اجتماعی موجود در فوتر همین سایت با ما ارتباط برقرار کنید.

با ما در تلگرام، اینستاگرام، لینکدین و آپارات همراه باشید.