شیوه پرداخت

ما در صفحه شیوه‌ پرداخت قرار است روش‌هایی که شما کاربر گرامی می‌توانید سفارش ثبت شده خود را پرداخت کنید را توضیح دهیم. شما کاربر گرامی می‌توانید سفارشات خود را به دو صورت پرداخت اینترنتی و پرداخت در محل پرداخت کنید. انتخاب هر یک از روش‌ها برای پرداخت توسط شما، بدون محدودیت در انتخاب هر کدام می‌باشد. لازم به ذکر است که شرکت آوان مال داری نماد اعتماد مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت است. این نماد به شما اطمینان می‌دهد که فعالیت آوان مال تحت نظارت نهادهای قانونی انجام می‌شود. برای ارسال سفارش شما می‌توانید پس از ورود به صفحه کاربری خود و انتخاب محصول مورد نظر اقدام به انتخاب طریقه پرداخت خود کنید.

 

شیوه‌ پرداخت در محل

 

شما می‌توانید سفارش خود را به صورت پرداخت در محل پرداخت کنید. استفاده از این روش شرایط خاصی ندارد. لازم به ذکر است که شرکت آوان مال برای رفاه حال شما کاربران گرامی برای روش پرداخت در محل امکان پرداخت نقدی و پرداخت از طریق دستگاه کارتخوان فروشگاهی (POS) را فراهم کرده است.

 

 

شیوه‌ پرداخت اینترنتی

کاربران آوان مال می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورتآنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

 

هنگام ثبت سفارش می‌توانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید. لازم به ذکر است که بصورت موقت امکان پرداخت صرقا از طریق درگاه بانک ملت (به پرداخت ملت) میسر است.

 

 موارد لازم جهت پرداخت اینترنتی

 

شما کاربران گرامی آوان مال در شیوه پرداخت اینترنتی به موارد زیر نیازمندید:

 

– شماره کارت:  (شماره 16 رقمی  ثبت شده بر روی کارت عابر بانک)

 

– رمز دوم کارت:   برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

 

  • خرید‌های کمتر از صد هزار تومان:

در خرید‌های کمتر از 100 هزار تومان برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم، رمز دوم خود را انتخاب و فعال کنید. آوان مال به شما پیشنهاد می‌کند برای بهره مندی از ارسال رایگان، مبلغ سفارش خود را به بالای 400 هزار تومان ارتقا دهید.

 

  • خرید‌های بیشتر از صد هزار تومان:

برای خرید‎‌های بیش از 100 هزار تومان شما می‌بایست رمز دوم خود را فعال کنید. برای این کار شما باید به بانک صادر کننده کارت خود مراجع کرده و و در بخش عملیات رمز، درخواست فعالسازی رمز دوم اینترنتی خود را وارد کنید. آوان مال به شما پیشنهاد می‌کند برای بهره مندی از ارسال رایگان، مبلغ سفارش خود را به بالای 400 هزار تومان ارتقا دهید.

 

– CVV2:    (یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد)

 

– تاریخ انقضاء:    (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.)