درباره آوان مال

صفحه درباره آوان مال قرار است درباره اهداف و مسیر شکل گیری این کسب و کار را برای شما بازگو کند.

چشم انداز تهیه و توزیع مواد مصرفی در ایران و اهمیت آن در دنیا، از دیگر مطالبی است که شما قرار است در صفحه درباره آوان مال مطالعه کنید.

فروشگاه اینترنتی آوان مال

 

فروشگاه اینترنتی آوان مال با ارائه‌ی مواد غذایی و خوراکی، شوینده و بهداشتی و تره بار و میوه‌جات به صورت عمده، دسترسی بی‌واسطه بسیاری از کسب و کارها (هتل‌ها، رستوران‌ها، تالارها، کافه‌ها، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و…) و بخصوص در سایت آوان مال مردم عزیز کشورمان را به این محصولات فراهم کرده است.

فروشگاه اینترنتی مواد غذایی آوان مال با ارائه طیف گسترده‌ای از باکیفیت‌ترین محصولات مصرفی خوراکی، تلاش نموده است علاوه بر تامین سبد غذایی مردم و کسب و کارها، گام مهمی در جهت کاهش هزینه‌های خانوارها و کسب و کارهای کشورمان ایران بردارد.
ارائه قیمت‌های رقابتی همراه با کیفیت مطلوب خدمات، از اولویت‌های اصلی تیم آوان مال است. قطعا تمام محصولات ارائه شده در این سایت با کیفیت‌ترین محصولات موجود در بازار ایران می‌باشد. خطراتی که در راه امنیت غذایی مردم عزیز کشورمان واقع شده است؛ امنیت غذایی در تولید و شبکه توزیع مواد غذایی که سبب ارائه بی‌دردسر محصولات برتر از نظر کیفیت و کمیت خواهد شد را دغدغه‌‌ی تیم آوان مال قرار داد. امیدواریم با حمایت شما عزیزان، در آینده نیز بر این عهد بمانیم و قدم مهمی در تامین مواد مصرفی مردم عزیز کشورمان برداریم. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی عکس زیر کلیک کنید.

 

تامین آمنیت غذایی در آینده ایران (آوان مال)

پیشنهاد آوان مال برای تامین امنیت غذایی در ایران

 

سایت آوان مال از اولین دریافت کنندگان نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمینه فروش اینترنتی مواد غذایی و خوراکی به صورت عمده می‌باشد.

 

تاریخچه آوان مال

 

هدف ما خدمت رسانی بهتر به مردم است؛ این شعار سرآغاز تاسیس کسب و کاری شد که فعالیت خود را از سال 1392 در زمینه عمده فروشی مواد مصرفی (مواد غذایی و خوراکی، شوینده، بهداشتی، تره بار و میوه جات) آغاز کرد.
شرکت آوان مال در ابتدای فعالیت بازار هدف خود را دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز دولتی قرار داد. از اواخر سال 1395 فعالیت‌های خود را با صادرات مواد غذایی از جمله آرد و زعفران به کشورهای عراق‌، استرالیا و کانادا گسترش داد.
از سال 1397 این شرکت با تامین مایحتاج هتل‌ها، بیمارستان‌ها، کارخانه ها و تالارهای بزرگ تهران و دیگر مجموعه‌های شرکتی دولتی و خصوصی بزرگ تهران، فعالیت خود را گسترش داد.
از اواسط سال 1398 بود که با راه اندازی سایت آوان مال علاوه بر ورود به بازار عمده فروشی در سطح وب گام مهمی برای رسیدن به هدف اصلی خود یعنی خدمت رسانی بهتر به مردم را برداشت؛ و این آغاز راه است …