فروش عمده پوشک بچه | قیمت و مشخصات انواع پوشک

شاید بتوان گفت، پوشک بچه یکی ازبهترین اختراعات بشر در سال‌های اخیر است. وسیله‌ای که بسیاری از گرفتاری‌های مادران و پدران را برطرف نموده است. البته پوشک‌ها باید ویژگی‌هایی داشته باشند که برای مصرف والدین مناسب و به صرفه باشد. انتخاب پوشک مناسب کودک شاید از انتخاب‌های حساس و مهم باشد چون ارتباط مستقیمی با آرامش، راحتی و خلق و خوی کودک دارد. درصورت استفاده از پوشک نامناسب ممکن است با عواقبی همچون عفونت ادراری، حساسیت پوستی، عرق سوز شدن، پس دادن و کثیف شدن لباس کودک و وسایل منزل روبرو شوید. بنابراین پوشک مناسب باید ویژگی‌هایی داشته باشد که آرامش کودک شما را تضمین کند. یک پوشک مناسب باید ارزان، بلند، ظریف، با جذب بالا و دارای لایه‌ی پنبه‌ای باشد.

ابتدا باید در نظر گرفت که با استفاده از بهترین نوع پوشک نیز ممکن است به دلیل عدم توجه لازم به شرایط کودک، مشکلاتی برای او به وجود آید. پس بهتر است مواردی را در مورد تعویض پوشک در نظر بگیرید.

خرید عمده پوشک

زمان تعویض پوشک

این مسئله که چه زمانی باید پوشک کودک را تعویض کنید به عوامل متفاوتی مانند، میزان و دفعات دفع کودک، میزان حساسیت پوست و سن او بستگی دارد. تماس طولانی مدت پوست کودک با پوشک خیس می‌تواند منجر به بروز راش‌های پوستی ناشی از حساسیت به پوشک شود. معمولان نوزادان در حدود 20 بار در طول روز ادرار می‌کنند. به این معنا که شما تقریبا هر دو یا سه ساعت باید پوشک نوزاد را تعویض کنید. برای تعویض پوشک نوزاد نیازی به بیدار بودن او نیست؛ اما درصورتی که نوزاد شما بیدار است، به محض اینکه متوجه خیسی پوشک او شدید باید آن را تعویض کنید. همچنین تعویض به موقع پوشک نیاز به تمیزکاری خانه را کاهش می‌دهد؛ چون پوشک کثیفی که برای مدت طولانی تعویض نشده، احتمال نشتی بیشتری دارد. با وجود اینکه تعویض پوشک کودک در طی روز کار ساده‌ای به نظر می‌رسد، باید در نظر داشته باشید که این کار باید شب‌ها نیز انجام شود. خوشبختانه در هنگام خواب می‌توان این اجازه را به کودک داد که با پوشک خیس به خواب خود ادامه دهد. پوشک‌های با کیفیت می‌توانند ادرار کودک را جذب نمایند و با انتقال آن به لایه ی زیرین، لایه‌ی رویی که در تماس با پوست کودک است خشک می‌ماند تا شرایط راحتی را درون پوشک برای کودک حفظ کنند. نکته‌ی ماجرا این است که اگر پوشک بیش از حد خیس و ناراحت شود، کودک به خاطر آن از خواب بیدار می‌شود.

با بزرگ شدن کودک، تعویض پوشک او نیز به یک عادت مشخص تبدیل می‌گردد و با افزایش سن کودک نیاز کمتری به تعویض پوشک وجود دارد همچنین زمان تعویض پوشک را از روی زمان غذا خوردن کودک می‌توان تشخیص داد.

قیمت خرید عمده پوشک بچه

نحوه‌ی استفاده از پوشک

پیش از شروع اقدام به تعویض پوشک کودک لازم است کلیه‌ی وسایلی که به آن‌ها نیاز دارید را آماده کنید. این کار خیالتان را راحت کرده و سرعت تعویض پوشک را بالا می‌برد. پوشک در اندازه‌ی مناسب کودکتان، کرم یا پودر کودک در صورت نیاز به همراه داشته باشید. زیر کودک یک تشک ضد آب پهن کنید. همراه داشتن دستمال پاک کننده‌ی کودک برای تمیز کردن او نیز لازم است. در مورد نوزادان به دلیل حساسیت بالای پوست آن‌ها بهتر است از یک حوله یا پارچه‌ی نخی نرم و آب گرم استفاده کنید. دستمال‌های حاوی الکل می‌توانند منجر به ایجاد حساسیت و راش‌های پوستی شود. برخی والدین برای تعویض کودک از میز تعوض یا پدهای تعویض کودک استفاده می‌کنند. برای تعویض پوشک کودک می‌توانید این مراحل را انجام دهید:

 • دست‌های خود را بشویید و همه‌ی وسایل مورد نیاز را نزدیک خود قرار دهید.
 • کودک خود را بر روی تشکچه‌ی تعویض به پشت بخوابانید.
 • چسب‌های پوشک را باز کنید. پاهای کودک را به آرامی از ناحیه‌ی قوزک پا به بالا بلند کنید. اگر میزان دفع کودک زیاد است، قسمت بالایی پوشک را به آرامی به طرف قسمت پایین آن بکشید.
 • پوشک را از زیر کودک بیرون بکشید و در جایی نزدیک اما دور از دسترس کودک قراردهید.
 • کودک را با دستمال مرطوب تمیز کنید. در مورد دخترها همیشه در هنگام پاک کردن کودک، عمل را از بالا به پایین انجام دهید تا موجب عفونت نشود. ناحیه را به خوبی تمیز کنید تا کودک دچار سوختگی و جوش نشود.
 • دستمال‌های آلوده شده را در کنار پوشک کثیف قرار دهید.
 • یک پوشک تمیز را به زیر باسن کودک هل دهید. مطمئن شوید که پوشک در جای مناسبی قرار گرفته است. البته پوشک‌های امروزی علامتگذاری‌های رنگی برای تشخیص محل مناسب آن دارند.
 • درصورتی که پزشک کودکتان برای درمان حساسیت و راش‌های پوستی هرگونه کرم یا پودر تجویز کرده است، قبل ازبستن پوشک آن را استفاده نمایید.
 • بخش جلویی پوشک را به بالا بکشید و چسب‌ها را در محل خود محکم کنید. اگر از پوشک مخصوص نوزاد برای نوزاد تازه متولد شده استفاده نمی‌کنید، لبه‌ی پوشک را تا زیر ناف تا کنید تا باعث عفونت محل بند ناف نشود.
 • پوشک کثیف را تا کنید و در سطل زباله قرار دهید.
 • دست‌های خود و کودکتان را بشویید. به یاد داشته باشید که سطح زیر کودک را باید حتما تمیز کنید تا موجب بیمار شدن کودکتان نشود.

خرید عمده پوشک باکیفیت بچه

خصوصیت انواع پوشک

قابلیت جذب بالا

اگر پوشک مورد استفاده برای کودک، قدرت جذب مناسبی داشته باشد، به راحتی ادرار و مدفوع کودک را جذب کرده و به لایه‌ی زیرین پوشک می‌برد تا این مواد کمترین تماس را با بدن کودک داشته باشند. به همین جهت مانع از عرق سوز شدن و ایجاد حساسیت بر روی پوست کودک می‌شود. به علاوه مانع پس دادن پوشک می‌گردد. پس دادن پوشک، علاوه بر کثیف کردن محیط اطراف و منزل، دردسر تعویض لباس و نیاز به شستشوی مداوم کودک را به همراه خواهد داشت. برای سنجش میزان قدرت پوشک، می‌توانید پوشک‌های مورد آزمایش خود را به مدت 2 دقیقه در محلول آب و نمک بخیسانید و یا مقداری از محلول را داخل پوشک بریزید و میزان جذب آن‌ها را مقایسه کنید. برای دستیابی به نتیجه‌ی بهتر می‌توانید پیش از انجام آزمایش، پوشک را وزن کنید تا وزن قبل و بعد جذب را بسنجید. همچنین پوشک با کیفیت نباید با جذب مایع حالت افتاده به خود بگیرد و یا سفت شود و مانع حرکت کودک شود.

پوشک با قابلیت ضد حساسیت

حساسیت پوستی به التهاب پوست کودک و بروز لکه‌های قرمز رنگ بر روی بدن کودک گفته می‌شود. اگرچه عدم تعویض به موقع پوشک موجب ایجاد حساسیت پوستی در کودک می‌شود، علت مهم دیگر این است که پوشک‌هایی که از جنس نامناسب برای تولید آن استفاده می‌شود می‌توانند بر روی پوست کودک ایجاد حساسیت کنند. این حساسیت می‌تواند خواب کودک را بر هم زند و موجب بی قراری کودک شود. شکل قرار گیری پوشک بر روی بدن کودک نیز در بروز چنین حساسیت‌هایی مؤثر است به این دلیل که تنگ بودن پوشک یا سفت بسته شدن آن و سایش مداوم پوشک با پاهای کودک نیز می‌تواند منجر به بروز چنین اتفاقی شود.

چسب‌ها و نگه دارنده‌های پوشک

پیش‌تر، بستن پوشک با شورت‌های گره‌ای دردسر‌های زیادی داشت اما امروزه، تولیدکنندگان این محصولات با به کار بردن چسب‌های مناسب و آسان این کار را به میزان بالایی راحت کرده‎اند. اگر چسب‌های نگهدارنده‌ی پوشک به اندازه‌ی کافی محکم نباشد، در هنگام بازی و فعالیت کودک یا بغل کردن ممکن است از هم باز شود. همچنین عدم کیفیت مناسب چسب‌های نگهدارنده ممکن است منجر به پس دادن پوشک شود.

نوارهای کشی پوشک

برخی از پوشک‌ها دارای نوارهای کشی هستند که به تحرک بهتر کودک کمک می‌کند. پوشک مناسب نباید بیش از چهار انگشت بین پاهای کودک فاصله بیندازد. پوشکی که فاصله‌ی زیادی میان پاهای کودک ایجاد می‌کند و یا پس از جذب مایع به شدت سفت می‌شود، می‌تواند در رشد مناسب پاهای کودک و حالت آن‌ها تاثیرگذار باشد.

برندهای متداول پوشک در ایران

پوشک مرسی

این پوشک در 5 اندازه‌ی مختلف تولید می‌شود که روی بسته‌بندی آن‌ها سایز و وزن متناسب درج شده است. پوشک مرسی ضد حساسیت است و جذب مناسبی دارد. یک لایه ی تنفسی دارد که می‌تواند به عمل هوا رسانی به پوست کودک کمک کند. بستن این پوشک با کمک چسب انجام می‌شود و متناسب با آناتومی‌کودک طراحی شده است. با فروش عمده پوشک بچه با تخفیفات ویژه همراه شما هستیم.

خرید عمده پوشک مرسی

پوشک مای بیبی

پوشک مای بیبی به دلیل داشتن چسب‌های کناری پوشک موسوم به چسب چیک چیک شهرت دارد و به دلیل سادگی تعویض پوشک بسیار مورد توجه والدین است. این پوشک در 5 اندازه‌ی مختلف متناسب با سن ‌و سال و وزن کودک در بازار موجود است. لایه‌ی آخر پوشک مای بیبی از جنس پنبه (کتان) است تا از حساسیت‌های پوستی کودک جلوگیری کند. در سری پریمیوم آن لایه‌ی کشسان به کاررفته تا کودک آزادی در حرکت بیشتری داشته باشد. مای بیبی، پوشک در سایز بسیار کوچک برای نوزادان نارس نیز تهیه کرده است. برای اطلاع از قیمت انواع پوشک بچه می‌توانید با کارشناسان ما در بخش فروش عمده پوشک بچه تماس گرفته و از تخفیف خرید عمده پوشک بچه بهره مند شوید.

خرید عمده پوشک مای بیبی

پوشک مولفیکس

ویژگی منحصر به فرد پوشک مولفیکس در پوشک مخصوص نوزادان است. در پوشک‌های مولفیکس برای قسمت ناف کودک یک انحنا تعبیه شده که مانع تماس پوشک با بند ناف نوزاد می‌شود. این ویژگی از تعریق و عفونت بند ناف جلوگیری می‌کند. همچنین در پوشک مولفیکس از عصاره‌ی آلوئه ورا و بابونه استفاده شده است که خاصیت نرم کنندگی و معطر نمودن پوشک دارد. و سیستم گردش هوای لایه‌های پوشک از بروز حساسیت و عرق سوزی در کودک جلوگیری می‌کند. همچنین جذب مناسب این پوشک مانع پس دادن و احساس ناراحتی کودک می‌شود

خرید عمده مولفیکس

پوشک بارلی

پوشک بارلی با طرح‌های جذاب و متفاوت مناسب برای کودکان خوش تیپ مناسب است. این پوشک‌ها علاوه بر دارا بودن پودر جاذب برای جذب بهتر، در لایه‌ی بیرونی منافذی برای عبور هوا و جلوگیری از عرق سوز شدن کودک دارد. همچنین یک لایه‌ی اضافه‌ی عبور دهنده در این پوشک تعبیه شده است تا از برگشت مایع به سطح پوست و ایجاد سوختگی و حساسیت جلوگیری کند.

خرید عمده پوشک بارلی

پوشک پنبه ریز

این پوشک دارای پوشش کتان و قابلیت جذب بالاست. پودر جاذب و لایه‌ی عمودی داخلی پوشک منجر به انتقال سریع رطوبت به لایه‌های زیرین پوشک را فراهم می‌کند تا کودک احساس خشکی و راحتی کند. همچنین لایه‌ی مخصوص خواب دراین محصول از پس دادن و نشت پوشک در هنگام خواب جلوگیری می‌کند.

خرید عمده پوشک پنبه ریز

قیمت خرید عمده‌ی پوشک

هزینه‌ی خرید پوشک برای کودکان یکی از دغدغه‌های پدران و مادران است. یک نوزاد ممکن است در روز به 10 تا 12 بار و شیرخواران بزرگسال به6 تا 8 بار تعویض در روز نیاز داشته باشند. لذا هزینه‌ی تهیه‌ی پوشک برای کودک از هزینه‌های بسیار بالا و ضروری است. به همین دلیل مراجعه به یک مرکز فروش عمده ی پوشک می‌تواند گزینه‌ی خوبی باشد. چراکه نیاز به مراجعه ی مستمر به فروشگاه‌ها و داروخانه‌ها را رفع می‌کند. همچنین درصورتی که این وسیله ی پرمصرف را بصورت عمده خریداری نمایید، قیمت تمام شده‌ی آن کاهش یافته و می‌توانید تا حدودی از تاثیر نوسانات قیمت مصون بمانید. با خرید از مرکز فروش عمده پوشک می‌توانید از تخفیف عمده فروشی بهره‌مند شوید و نیازهای کودکتان را با هزینه‌ی پایین‌تری تهیه نمایید.

تخفیف خرید عمده پوشک بچه

اگر تاکنون به عمده فروشی‌های شهر سر زده باشید، قطعا متوجه شده‌اید که قیمت محصولاتی که بطور عمده خریداری می‌شوند اندکی کمتر از خرید بصورت تکی است. علت این امر این است که عمده فروشان در حلقه‌ی میانی زنجیره ی توزیع کالا قرار دارند. به همین جهت برای فروش محصول در مقیاس بالاتر اقدام به فروش آن با قیمت پایین‌تر می‌نمایند. به همین جهت درصورت نیاز بالا به اقلام مصرفی از جمله پوشک بچه، بهتر است با مراجعه به مرکز فروش عمده پوشک، آن را بصورت عمده خریداری نمایید تا این تخفیف شامل حالتان شود. با مراجعه به وبسایت‌های فروش عمده پوشک بچه از تخفیفات مناسب و خرید اینترنتی آسان بهره‌مند شوید.

خرید اینترنتی عمده پوشک بچه

معمولا مشغله‌ی پدران و مادران با اضافه شدن یک عضو جدید به خانواده بسیار بیشتر می‌شود. بعلاوه، مراجعه مداوم به داروخانه‌ها وفروشگاه‌ها برای خرید لوازم ضروری کودک از جمله پوشک، می‌تواند کار دشوار و وقتگیری باشد. به همین جهت مراجعه به وبسایت فروش عمده پوشک بچه و اقدام به خرید اینترنتی، می‌تواند علاوه بر تسهیل فرآیند خرید، شما را از مراجعه‌ی مکرر به مراکز خرید بی نیاز کند.

از آنجا که پوشک یکی از ضروریات زندگی کودک است و کیفیت آن تاثیر مستقیم بر سلامتی کودک و آسودگی پدر و مادر می‌گردد، انتخاب یک پوشک مناسب که کلیه‌ی نیازهای کودک در آن در نظر گرفته شده باشد و در عین حال از قیمت مناسبی برخوردار باشد، امری ضروری است.