مقایسه محصولات

راهنمای مقایسه محصولات

برای مقایسه محصول مورد نظرتان ابتدا توضیحات را با دقت بخوانید و سپس با توجه به نیاز خودتان با یکی از روش‌های ذکر شده محصولات خود را با هم مقایسه کنید.

 

امکانات موجود در سایت برای ورود به صفحه مقایسه محصولات

دسترسی به صفحه مقایسه محصولات در فوتر و هدر سایت آوان مال

 

در این صفحه پس از مطالعه طریقه مقایسه محصول پیامی به شما نشان داده خواهد شد.

 

عدم موجودی محصولی برای مقایسه

محصولی برای مقایسه وجود ندارد؛ برای رفع مشکل باید محصول یا محصولاتی را برای مقایسه انتخاب کنید

 

شما می‌توانید برای انتخاب محصولات مورد تظر خود fرای مقایسه، به صفحه کاتالوگ محصول و یا صفحه فروشگاه، موارد مورد نظر خود را برای مقایسه انتخاب کنید.

 

طریقه انتخاب محصولات برای مقایسه

روش‌های انتخاب محصولات مورد نظر برای مقایسه

 

در صفحه فروشگاه شما می‌توانید محصولات مورد نظر خود را با فعال کردن گزینه مقایسه (شماره1) انتخاب کنید. محصولات انتخاب شده وارد باکس مقایسه (شماره2) می‌شود. پس از مراجعه به صفحه مقایسه محصولات اطلاعات محصولات مورد نظر را با هم مقایسه و انتخاب کنید.

در صفحه کاتالوگ محصول بر روی آیکون مقایسه (شماره3) کلیک کنید. پس از ورود به صفحه مقایسه، با اضافه کردن محصولات مورد نظر خود، مقایسه و خرید خود را به راحتی انجام دهید.

توجه کنید که تنها چهار محصول برای مقایسه قابل انتخاب هستند.

این صفحه طبق اصول حرفه‌ای UI و با UX استاندارد برای تسهیل امر خرید مصرف کنندگان شرکت آوان مال طراحی و ارائه شده است. امیدواریم که یاری دهنده شما عزیزان در خرید راحت‌تر باشد.

با توجه به جنس محصولات موجود در آوان مال به طریقه مقایسه محصولات توجه کافی داشته باشید. محصولات به صورت عمده و تک برند ارائه خواهد شد. لذا ضروریست هنگام مقایسه محصولات نیاز خود را صرفا مد نظر داشته باشید. چرا که در کیفیت محصولات تفاوت زیادی وجود ندارد.